درباره ما

گروه تولیدی کفش پرواز با مدیریت اجرایی علی اکبر موحد و مدیریت تولید ابراهیم کریمی از سال 1372 با تولید کفش‌های کلاسیک و استفاده از زیره پی‌وی‌سی پا به عرصه تولید نهاد.

با شروع سال 79 این واحد تولیدی با استفاده از تکنولوژی پیشرفته کشور ایتالیا کارخانه خود را تجهیز و با بهره‌بری از نیروهای فنی متعهد محصولات جدید خود را به هموطنان عزیز ارائه نمود.

دلایل متعددی برای متمایز نمودن محصولات این مجموعه می‌توان عنوان کرد که استفاده از رویه تمام چرم طبیعی و جورابگیر از جنس چرم میشن، کفی اشترویل وزیره پیو از محصولات کشور ایتالیا- در تولیدات خود می‌باشد. انعطاف‌پذیری زیره پیو ارمغان کفش پرواز برای ایجاد راحتی و احساس سبکی به مصرف‌کنندگان محصولات خود می‌باشد.

این واحد به این خصوصیات کیفی اکتفا ننموده و با استفاده از کفی‌های طبی و استاندارد به نفع سلامت مصرف‌کنندگان گام دیگری در جهت بهبود کیفی محصولات خود برداشته است. ایجاد تنوع در مدل و رنگ‌بندی محصولات از جمله دیگر تلاش‌های مجموعه در دستیابی و جذب سلایق افراد با سنین مختلف است.

مدیران این مجموعه امید دارند که با تلاش وپشتکار واحترام به حقوق مصرف‌کنندگان و علاقه به هموطنان و پشتیبانی روزافزون مصرف‌کنندگان محصولات خود هر روز بتوانند گام‌های جدیدی و بلندی را به‌سوی هر چه بهتر‌ شدن بردارند.

مدیریت اجرایی : علی اکبر موحد
مدیریت تولید : ابراهیم كريمي
منوي اصلي
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
وب لينك ها
اطلاعات تماس
تلفن: 55574071 - 55628362
ايميل: info@parvazshoes.com
آدرس: تهران - خيابان خيام - مقابل پاچنار - كوچه كاركن اساسي - پلاك 23